LGBT House Riga

LGBT Nams ir resursu un palīdzības centrs diskriminācijas un vardarbības upuriem, pieejas punkts veselības pakalpojumiem, juridiskajai un psiholoģiskajai palīdzībai. LGBT Nams atrodas Stabu ielā 19-2. Tas kalpo kā atbalsta punkts LGBTQI kopienai un tās atbalstītājiem.

LGBT Namā norisinās regulāri pasākumi, kas šobrīd gan ir ierobežoti Covid-19 dēļ, taču pamazāk sāk atjaunoties, ievērojot visus drošības noteikumus. Pasākumi tiek veidoti kopienas izglītošanai, saliedēšanai un stiprināšanai, veicinot kopienas un tās atbalstītāju socializēšanos un iesaistīšanos sabiedriskā un politiskā dzīvē. LGBT Namā sadarbībā ar Baltijas HIV Asociāciju tiek nodrošināts regulārs HIV un citu STI bezmaksas testpunkts. Drīzumā būs pieejams arī draudzīgo veselības pakalpojumu sniedzēju saraksts, lai sniegtu kopienai pieeju drošiem pakalpojumiem, kas nav aizspriedumos balstīti.

LGBT Nams darbojas kā droša vide kopienai, lai pulcētos un socializētos. Tas ir brīvi pieejams kopienas iniciatīvām un iecerēm, iepriekš saskaņojot pasākuma norises laiku ar mums! Valstī noteiktie ar Covid-19 ierobežošanu saistītie noteikumi jāievēro visos pasākumos, kas notiek LGBT Namā! Sazinies ar mums, ja vēlies vairāk informācijas!