LGBT House Riga organizācijas

LGBT House Riga ir ne tikai LGBT+ kopienas atbalsta centrs, bet arī mājvietas dažādām organizācijām un interešu grupām, kuras piedāvā plaša spektra pasākumus un seminārus par LGBTQI jautājumiem, kā arī cilvēktiesību jautājumiem kopumā.

LGBT House Riga

Pirmais Latvijā LGBT+ atbalsta centrs ir droša un atvērta tikšanās vieta ikvienam. LGBT House Riga pieejams bezmaksas HIV/STI Testpunkts, atbalsta grupas, bibliotēka, kā arī vieta, kur meklēt juridisku un psiholoģisku palīdzību.

LGBT un viņu draugu apvienība Mozaīka

Mozaīka ir nevalstiska organizācija, kas dibināta 2006. gadā ar mērķi uzlabot LGBT cilvēku tiesisko stāvokli Latvijā. Mozaīka dibinātājus, biedrus un atbalstītājus vieno izpratne par to, ka veselīga un stipra demokrātija var veidoties valstīs, kur katrs iedzīvotājs jūtas līdzvērtīgs.

LGBTQIA+ jauniešu grupa SKAPIS

Savu darbību SKAPIS uzsāka ar nolūku veidot drošu vidi, kur jauniešiem satikt citus LGBTQIA+ kopienai piederīgus jauniešus, kur būt atklātiem par savu seksuālo orientāciju vai dzimumidentitāti vai tās izpausmi, kur gūt zināšanas par kopienai svarīgiem tematiem un labi pavadīt laiku.

Baltic Pride

Baltic Pride ir Latvijas, Lietuvas un Igaunijas LGBT organizāciju kopīgi izlolots projekts, kas paredz, ka trīs Baltijas valstis vienojas kopīgā praida pasākumā, praidam katru gadu notiekot vienā no Baltijas galvaspilsētām - Rīgā, Viļņā un Tallinā.

Kur mēs atrodamies?

LGBT House Riga atrodas Rīgā, Stabu ielā 19-2.


Sazināties ar mums

Nepieciešamības gadījuma sazinies ar mums par sev interesējošiem jautājumiem, kā arī ja tev nepieciešama palīdzība vai atbalsts. Neaizmirsti ziņā norādīt arī kontaktinformāciju, kā ar tevi sazināties.