Kādas ir iespējas LGBT House Riga?

Pirmais Latvijā LGBT+ atbalsta centrs ir droša un atvērta tikšanās vieta ikvienam. LGBT House Riga pieejams bezmaksas HIV/STI Testpunkts, atbalsta grupas, bibliotēka, kā arī vieta, kur meklēt juridisku un psiholoģisku palīdzību. LGBT House Riga ir arī platforma naida runas un naida noziegumu novēršanai, kā arī interešu aizstāvības centrs pārmaiņām likumdošanā.

Testpunkts

Testpunkts ir Latvijā pirmais konsultāciju - izmeklējumu punkts, kur ikviens interesents tiek gaidīts un var anonīmi veikt bezmaksas eksprestestus HIV, sifilisa, B un C hepatīta noteikšanai 15 minūšu laikā, kā arī saņemt konsultācijas.

 Lasīt vairāk

Bibliotēka un lasītava

LGBT House Riga bibliotēka ir apjomīgs avotu krājums par LGBTQI jautājumiem gan latviešu, gan angļu un krievu valodās. Jūsu interesējošās grāmatas vai publikācijas var paņemt lasīšanai mājās vai izmantot LGBT Nama lasītavas pakalpojumus.

 Lasīt vairāk

Pasākumi un semināri

LGBT House Riga tiek piedāvāti plaša spektra pasākumi un semināri par LGBTQI jautājumiem un cilvēktiesību jautājumiem kopumā, kurus organizē un vada dažādas cilvēktiesību jomā strādājošas organizācijas.

 Lasīt vairāk

Konsultācijas un palīdzība

LGBT House Riga var saņemt informāciju, konsultācijas un palīdzību ar LGBTQI tiesībām saistītiem jautājumiem, atbalstu naida noziegumu un diskriminācijas upuriem, diskriminācijas uz seksuālās orientācijas vai dzimuma identitātes vai dzimuma identitātes izpausmju dēļ un citu atbalstu.

 Lasīt vairāk

Draudzīgie speciālisti

LGBT House uzsāk apkopot LGBTQI draudzīgos speciālistu veselības jomā. Mēs zinām, ka kādreiz ir grūti jautāt savam ārstam vai citam veselības speciālistam specifiskus LGBTQI tematikas jautājumus, baidoties no negatīvas attieksmes vai no zināšanu un informācijas trūkuma, tādēļ mēs apkopojam draudzīgo speciālistu kontaktus.

 Lasīt vairāk

Citi pakalpojumi

LGBT House Riga turpinās pilnveidot pieejamo pakalpojumu klāstu arī turpmāk. Sazinieties ar mums, ja ir kādi pakalpojumi, kas jums šķiet īpaši aktuāli LGBTQI kopienai vai esat speciālists vai pakalpojumu sniedzējs, kas grib palīdzēt mums attīstīt LGBT House Riga pakalpojuma klāstu.

 Lasīt vairāk