Ziedojums dubultojas

Mozaīkas 15. darbības gadā, tavs atbalsts dubultosies! Eiropas Rekonstrukcijas un attīstības banka (ERAB) kopienu iniciatīva, tuvojoties Mozaīkas 15. gadadienai solījusi katru jūsu ziedoto eiro dubultot, tādēļ jūsu atbalstam ir dubults spēks.

ERAB kopienas iniciatīvas 2020. gada atbalsta solījums būs spēkā, ja tiks izpildītas ziedojumu piesaistes un atskaišu iesniegšanas prasības.

2021. gadā LGBT un viņu draugu “Mozaīka” aprit 15 gadi. Lai arī brīžiem šķiet, ka Latvijā vēl daudz kam jānotiek, lai tā kļūtu par LGBT kopienai draudzīgāku valsti, šajos 15 gados ir noticis ārkārtīgi daudz, daudz esam sasnieguši, bet protams mums vēl daudz kas priekšā.

2019. gadā Mozaīka atklāja LGBT House Riga, kas ir kopienas tikšanās vieta LGBT kopienai un tās draugiem, vieta, kur tikties, organizēt un piedalīties dažādos pasākumos. Diemžēl COVID-19 ierobežojošie pasākumi neļauj mums pilnvērtīgi izmantot visas LGBT House Riga sniegtās iespējas, bet mēs cenšamies mainīties līdzi laikam, bet tas nevar notikt tāpat 

ERAB kopienu iniciatīva, tuvojoties Mozaīkas 15. gadadienai solījusi katru jūsu ziedoto eiro dubultot, tādēļ jūsu atbalstam ir dubults spēks. ERAB kopienas iniciatīvas 2020. gada atbalsta solījums būs spēkā, ja tiks izpildītas ziedojumu piesaistes un atskaišu iesniegšanas prasības.

Varat ziedot īpašajā Mozaīkas ERAB kopienu iniciatīvas kontā:

  • Konta nosaukums: LGBT un viņu draugu apvienība “Mozaīka”
  • Konta numurs: LV18HABA0551050061975
  • Norāde: Ziedojums ERAB Kopienas iniciatīvas projektam vai vienkārši ziedojums

Ja vēlaties atbalstīt mūs kā uzņēmums vai kādā citā veidā, rakstiet mums uz [email protected]