Ziedot mums

LGBT House Riga un LGBT un viņu draugu apvienībai MOZAĪKA nozīmīgs ir katrs mums sniegtais atbalsts. Tas ļauj mums pastāvēt un sasniegt jaunas virsotnes, tas ļauj mums sniegt atbalstu mazāk aizsargātajiem un ļaut notikt lielākiem pasākumiem. Jūsu atbalsts sniedz papildus drošības sajūtu LGBT kopienai Latvijā. Mēs esam no sirds pateicīgi, ka izvēlies mūs atbalstīt. Ja vēl domā, kāds būtu tas ērtākais veids, šeit esam uzskaitījuši visas pašlaik pieejamās ziedošanas iespējas. Mums nozīmīgs ir katrs atbalstītājs! Paldies liels!

Ziedojums dubultojas

LGBT un viņu draugu apvienībai MOZAĪKA 15. darbības gadā, tavs atbalsts dubultosies! Eiropas Rekonstrukcijas un attīstības banka (ERAB) kopienu iniciatīva, tuvojoties Mozaīkas 15. gadadienai solījusi katru jūsu ziedoto eiro dubultot, tādēļ jūsu atbalstam ir dubults spēks.

Ziedo un dubulto

Ziedot ar Mobilly

Pateicoties sadarbībai ar Mobilly, ikvienam ir iespēja atbalstīt LGBT House Riga, izmantojot ērtu un lietotājiem draudzīgu norēķinu sistēmu Mobilly. Izmantojot Mobilly, ziedošanas process ir padarīts maksimāli vienkāršs un ērts, tādējādi ietaupot Tavu laiku, bet nesamazinot gandarījumu.

Ziedot ar Mobilly

Ziedot ar norēķinu karti vai PayPal

Ļauj savai norēķinu kartei radīt pārmaiņas! Mūsu ikdienas maksāšanas līdzeklis var sniegt mums lielākas pārmaiņas kā tev sākumā šķitis. PayPal sniedz iespēju atbalstīt mūs ļoti ātri un ērti ar norēķinu karti (nav nepieciešams veidot PayPal kontu), gan arī ja tev jau ir savs PayPal konts.

 Ziedot ar  PayPal

Ziedot ar bankas pārskaitījumu

Gadījumā, ja neizmanto augstākminētos pakalpojumu sniedzējus, bet tomēr Tevī ir vēlme finansiāli atbalstīt LGBT House Riga, to ir iespējams veikt arī veicot ziedojumu uz LGBT un viņu draugu apvienības "Mozaīka" norēķinu kontu bankā.

 Ziedot ar banku