Atbalsti LGBT House Riga

LGBT House Riga un LGBT un viņu draugu apvienībai MOZAĪKA nozīmīgs ir katrs mums sniegtais atbalsts. Tas ļauj mums pastāvēt un sasniegt jaunas virsotnes, tas ļauj mums sniegt atbalstu mazāk aizsargātajiem un ļaut notikt lielākiem pasākumiem. Jūsu atbalsts sniedz papildus drošības sajūtu LGBT kopienai Latvijā. Mēs esam no sirds pateicīgi, ka izvēlies mūs atbalstīt. Ja vēl domā, kāds būtu tas ērtākais veids, šeit esam uzskaitījuši visas pašlaik pieejamās atbalsta un ziedošanas iespējas. Mums nozīmīgs ir katrs brīvprātīgais un atbalstītājs!

Ziedot mums

Nav noslēpums, ka nevalstisko organizāciju darbs prasa daudz personīgā ieguldījuma, darba un finanses, tādēļ vienmēr esam pateicīgi par jebkāda veida atbalstu mūsu darbībai. Gadījumā, ja arī tev rodas vēlme mums palīdzēt, šeit esam apkopojuši veidus, kā nodrošināt mums atbalstu ar ziedojumu palīdzību.

 Lasīt vairāk

Kļūsti par brīvprātīgo

Iesaistoties kā brīvprātīgais, Tu ne tikai palīdzēsi veicināt vienlīdzību un stiprināt izpratni par cilvēktiesībām Latvijā, bet arī pilnveidosi sevi. Varēsi attīstīt prasmes iepriekš pieminētajās jomās, kā arī apmainīties ar idejām un viedokļiem domubiedru grupa, ko veido dažādu nozaru profesionāļi un entuziasti.

 Lasīt vairāk